Kierownik Działu Jakości APM

  • Inpost
Twoje zadania:Będziesz odpowiadać za tworzenie efektywnie działających zespołów doskonalenia standardów jakości procesów produkcyjnych i rozwoju dostawcówWyznaczać standardy zarządzania dokumentacją systemu zapewnienia jakości dla produkcjiWyznaczać standardy i wymagania jakościowe wytwarzanych produktów i materiałów do ich produkcjiAudytować dostawców i kontrahentów (contract manufacturing) zgodnie z ustalonymi standardami ocenyObsługiwać procesy reklamacyjneOrganizować i nadzorować utrzymanie sprzętu pomiarowego wg ustalonych standardówWspierać wewnętrznych klientów w zakresie wyznaczania standardów jakości oraz ich przestrzeganiaDostarczać standardy i metody analizowania oraz rozwiązywania problemów jakościowych To, czego potrzebujemy od Ciebie: Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek zarządzania jakością)Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem jakościDobra znajomość procesów produkcyjnych (mile widziana elektronika)Wiedza na temat systemów jakości, materiałoznawstwa, stosowanych technik pomiarowych i procesów technologicznychZnajomość norm i systemów zarządzania jakościąKomunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)Umiejętności przywódcze, komunikacyjne, negocjacyjneZnajomość metod Lean ManagementOrientacja biznesowa Mile widziane: Znajomość procesów montażowych i analizy danych Doświadczenie w przemyśle elektronicznym, motoryzacyjnym, lotniczym To, co zapewniamy: pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polscemożliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowychpartnerską współpracę, która jest dla nas największą wartościąsystem kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizówprogram rekomendacji pracowniczychmożliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)