Elektrotechnik / praca od zaraz

  • Mikołajki
  • Gi Group Poland S.a.

Zadania:

eliminacja awarii, usterek maszyn/robotów wykonywanie zaplanowanych przeglądów wszystkich urządzeń uzupełnianie dokumentacji związanej z serwisowaniem/naprawami parku maszynowego Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku wykształcenie techniczne wiedza teoretyczna oraz doświadczenie w zakresie elektryki, mechaniki, pneumatyki maszyn uprawnienia SEP umiejętność czytania schematów/rysunków technicznych Oferujemy:

umowę o pracę bezpośrednio z Klientem wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia pracę w systemie 3-zmianowym pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym dodatki: premie świąteczne, prywatna opieka medyczna pracę w Mrągowie

  Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.  Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010