Pracownik magazynowy - praca dodatkowa w weekendy

  • Środa Śląska
  • Fbserwis S.a.

Zatrudnimy pracownika magazynowego z uprawnieniami na wózek widłowy.

Miejsce pracy: Środa Śląska , ul. Innowacji

Obowiązki:

Obsługa wózka widłowego Odbiór odpadów z punktu wytwarzania oraz transport odpadów do magazynu Segregacja odpadów

Nasze wymagania:

uprawnienia na wózek widłowy chęć do pracy w weekendy umiejętność pracy w zespole sumienność oraz odpowiedzialność

Co możemy zaoferować:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na część etatu (praca w weekendy) Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną ‎50% dofinansowania do karty sportowej‎ Grupowe ubezpieczenie na życie Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz ‎jednej osoby towarzyszącej Konkursy dla Pracowników i ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi Możliwość zdobycia nowych uprawnień – lubi inwestować w rozwój naszych pracowników Profesjonalne i atestowane narzędzia pracy