Operator maszyn praca na linii produkcyjnej.

  • Brzeszcze
  • Adecco Poland Sp. Z O.o.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa specjalistycznych maszyn produkcyjnych,
  • Montaż precyzyjnych podzespołów samochodowych zgodnie z wytycznymi technicznymi,
  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Gotowość do pracy w systemie 2/3 zmianowym lub 4-brygadowym,
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Możliwość długotrwałej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka 4 335 zł brutto, po 3 miesiącach pracy wzrost do 4 465 zł brutto,
  • Premię pracowniczą do 430 zł brutto za osiągnięte rezultaty,
  • Dodatek w wysokości 350 zł brutto dla pracowników zatrudnionych w systemie 4-brygadowym,
  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY.

Dołącz do Naszego Zespołu i Rozpocznij Nową Przygodę Zawodową! Aplikuj Już Dziś!