Specjalista ds. planowania produkcji / praca od zaraz

  • Kolbudy
  • Gi Group Poland S.a.

Zadania:

przygotowywanie planów/harmonogramów produkcji dbanie o terminową realizację planów produkcyjnych zapewnienie jak najlepszego wykorzystania mocy produkcyjnych przygotowywanie i analizowanie dokumentacji/raportów Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej wykształcenie min. średnie bardzo dobra znajomość MS Office wysoko rozwinięte kompetencje analityczne oraz komunikacyjne Oferujemy:

umowę o pracę z Klientem program wdrożenia do pracy na nowym stanowisku pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multi Sport, szkoleń, premię za polecenie pracownika pracę w miejscowości Kowale k. Gdańska lub Nowy Konik k. Warszawy

  Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.  Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010