Pracuj z nami ! Atrakcyjna oferta pracy !

  • Siemianowice Śląskie
  • Lavoro Sp. Z O.o.

Masz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?

Na co więc czekasz? ! Aplikuj do nas! Ciesz się umową o pracę, od pierwszego dnia!

Firma oferuje pracę w Siemianowicach Śląskich dla czujących się młodo, energicznych i chętnych do pracy osób.

Możliwość powierzenia stanowiska na różnych działach w zależności od preferencji kandydatów.

Prestiżowa firma motoryzacyjna oferuje stanowisko: Operator Produkcji.

Warunki zatrudnienia:

umowa o pracę atrakcyjny system premiowy! możliwość pracy w godzinach nadliczbowych płatnych 100%

Zakres obowiązków:

Obsługa urządzeń w zależności od wydziału Nadzór nad jakością detali Współpraca z działem Jakości i Logistyki

Wymagania:

Gotowość do podjęcia pracy od zaraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV na adres mailowy.

Do CV należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Znajdziesz ją na naszej stronie www.lavoro.com.pl