Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - umowa o pracę

  • Wyry
  • Brak Firmy

W związku z rozbudową Prywatnego Przedszkola Oxfordzik poszukujemy osoby na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego. Oferujemy pracę na pełny etat, umowa o pracę na czas nieokreślony.

Oferujemy pracę na pełny etat, umowa o pracę. Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne (edukacja przedszkolna) - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy z dziećmi - zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmi
  • dobra organizacja pracy
  • troskliwość
  • cierpliwość
  • zaangażowania w pracę
  • odpowiedzialności

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć edukacyjno - wychowawczych
  • codzienna opieka nad dziećmi
  • współpraca z Rodzicami
  • prowadzenie dokumentacji nauczyciela

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy.

W temacie koniecznie proszę wpisać: Nauczyciel Wychowawca Miejsce Pracy: Prywatne Przedszkole Językowe Oxfordzik, ul. W. Drzymały 8E 43-176 Gostyń