Magazynier z UDT/ OWW - transport do pracy!

  • Legionowo
  • Gi Group Poland S.a.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek ładowanie pojazdów samochodowych za pomocą wózka widłowego dokumentowanie operacji magazynowych zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych (przegląd stanu technicznego, zgłaszanie usterek) CZEGO OCZEKUJEMY?

minimum 3 miesięcznego doświadczenie na podobnym stanowisku aktualnych uprawnień UDT gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (6.00-18.00/ 18.00-6.00) wykształcenia min.średniego CO OFERUJEMY?

umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy wynagrodzenie godzinowe zależne od doświadczenia plus do 20% miesięcznej premii 100% płatne nadgodziny w przypadku pracy w dzień wolny dofinansowanie do transportu pracowniczego: busy z miejscowości: Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk

-pakiety zdrowotne oraz sportowe