Elektromechanik | praca od zaraz | transport pracowniczy

  • Świebodzice
  • Gi Group Poland S.a.

Zadania:

przeglądy/naprawy maszyn i urządzeń wykonywanie zaplanowanych, okresowych konserwacji naprawa oraz usuwanie bieżących usterek w maszynach i urządzeniach produkcyjnych Wymagania:

min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku wiedza teoretyczna w zakresie elektryki, mechaniki, pneumatyki maszyn produkcyjnych uprawnienia SEP do 1kV gotowość do pracy w systemie 1 zmianowym lub 4 brygadowym dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu umowę o pracę (bezpośrednio z Pracodawcą) atrakcyjne wynagrodzenie 8000 - 9000 zł brutto miesięcznie premię frekwencyjną bezpłatny transport pracowniczy z wybranych lokalizacji (Wałbrzych, Świebodzice, Świdnica, Szczepanów, Strzelce, Wrocław, Dzierżoniów, Bielawa, Kobierzyce) benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Program Emerytalny, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karty Multisport oraz posiłków pracę w Nowej Wsi Wrocławskiej

  Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010