Spawacz-ślusarz - JEDNA ZMIANA - umowa o pracę - Goleniów

  • Goleniów
  • Agencja Zatrudnienia Ks Service

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego Klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz-Ślusarz / Łozienica

Praca od ZARAZ!

Lokalizacja – Goleniowski Park Przemysłowy – Łozienica.

Do pracy można dotrzeć bezpłatnym autobusem linia 2!

Obowiązki:

spawanie oraz montaż konstrukcji stalowych, czytanie rysunku technicznego.   Wymagania:

doświadczenie na stanowisku spawacza metodą MAG,  umiejętność czytania rysunku technicznego,  Zapewniamy:

umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie – od 6720 zł brutto już na początek (do uzgodnienia po rozmowie kwalifikacyjnej)!

pracę w trybie jednozmianowym od 6:00 – 14:00 z możliwością pracy w nadgodziny,  dopłatę za nadgodziny +50%, za pracę w sobotę +100%, możliwość rozwoju zawodowego.

Zaaplikuj już dzisiaj oraz zadzwoń pod numer 571 243 506 Benefity: Świetna lokalizacja Wysokie wynagrodzenie Przyjazna Atmosfera Umowa o pracę Międzynarodowa Firma Rozwój