Produkcja kartonów II zmiany praca na maszynach

  • Brwinów
  • Hr Assistant

Twoje zadania: • W zależności od obszaru będziesz zaangażowany w proces produkcyjny opakowań miękkich • Będziesz miał okazję poznać proces produkcyjny, brać udział w przygotowaniu maszyn do pracy (ustawienia druku, laminacji, cięcia) zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz wymaganiami jakościowymi i technologicznymi • Dbanie o bezpieczeństwo swoje i swoich kolegów z pracy poprzez przestrzeganie obowiązujących procedur postępowania oraz zapewnienie czystości i porządku w obszarze pracy Czego oczekujemy: • Odpowiedzialnego podejścia do bezpieczeństwa w pracy, przestrzegania zasad dotyczących bezpieczeństwa • Zaangażowania i nastawienia na współpracę w zespole • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn drukujących, laminujących i tnących będzie dodatkowym atutem Oferujemy: • Umowę o pracę • Atrakcyjny system wynagradzania • Bezpłatną opiekę medyczną w firmie Medicover, dofinansowanie do kart Multisport, dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie NNW oraz grupowe ubezpieczenie na życie • Pakiet dodatkowych świadczeń