Junior Marketing Specialist

  • Piaseczno
  • Ccporter Sp. Z O.o.

Twoje zadania: Koordynowanie zadań realizowanych w dziale marketingu (współpraca z grafikami, tłumaczami, web-developerami itp.) Weryfikacja materiałów marketingowych pod kątem poprawności przygotowania zgodnie z wytycznymi Wsparcie zespołu copywriterskiego w przygotowaniu materiałów reklamowych, w tym researchu fotograficznego i wideo Dbałość o prawidłowy obieg i elektroniczną archiwizację dokumentów i materiałów Twój profil: Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane, ale niewymagane) Umiejętność pracy w zespole Bardzo dobra znajomość języka polskiego zarówno w mowie i w piśmie Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Analityczny sposób myślenia oraz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne Dokładność i skrupulatność Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Pracę w międzynarodowym środowisku Możliwość pracy w trybie hybrydowym oraz z naszego biura mieszczącego się przy Metro Politechnika Swobodną, przyjazną i niekorporacyjną atmosferę Dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego