Specjalista ds. jakości

  • Sulęcin
  • Epl Poland
Międzyrzecz Opis stanowiska: Specjalista ds. Jakości odpowiada za zapewnienie jakości produkowanych w zakładzie produktów oraz rozwój systemu zapewnienia jakości poprzez: analizę zatrzymań wewnętrznych i podejmowanie działań naprawczych i prewencyjnych rozpatrywanie reklamacji od klientów (zgodnie z metodą 8D), tworzenie dokumentacji jakościowej (instrukcji, procedur i innych), docelowo prowadzanie szkoleń dla inspektorów jakości, pracowników Działu Produkcji pozostałych działów mających wpływ na ostateczną jakość wytwarzanych tub, zgodnie z funkcjonującym systemem szkoleń wewnętrznych, przeprowadzanie audytów wewnętrznych procesu wytwarzania tub i funkcjonowania systemu zapewnienia jakości, sporządzanie tygodniowych i miesięcznych raportów dotyczących wyników jakościowych. Nasze oczekiwania: komunikatywny język angielski lub niemiecki oraz polski w mowie i piśmie, doświadczenie w dziale jakości min. 2 lata, znajomość Excela, zmysł techniczny, znajomość narzędzi jakościowych (np. analiza Pareto, 5 Why , diagram Ishikawy), mile widziane wykształcenie wyższe, mile widziane podstawowe doświadczenie pracy w systemie SAP, samoorganizacja pracy i ustalanie priorytetów przydzielonych zadań i obowiązków, samodzielność w podejmowaniu stanowiskowych decyzji. Jako Twój przyszły pracodawca oferujemy: umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie, szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia, wsparcie doświadczonych członków zespołu, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz lunchową.