Praca od zaraz - PRACOWNIK PRODUKCJI - bezpłatny dojazd

  • Będzin
  • Powerjobs Sp. Z O.o.

Zadania:

obróbka detali - oczyszczanie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej; osadzanie rdzeni w formach; kontrola jakości produkowanych detali; pakowanie gotowego wyrobu. Wymagania:

gotowość do pracy fizycznej w systemie 4-brygadowym; mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; umiejętności techniczne, obsługa narzędzi (np. suwmiarki), znajomość rysunku technicznego będą dodatkowym atutem. Oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin; pracę w systemie 4-brygadowym po 8 godzin dziennie;

wynagrodzenie od 6000 zł brutto miesięcznie; liczne premie i dodatki (1500 zł za polecenie pracownika, bon żywieniowy o wartości 630 zł, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, premia regulaminowa, premia produkcyjna, dodatek za pracę w godzinach nocnych);

bezpłatny dojazd z wielu okolicznych miejscowości - m.in. Jaworzna, Myszkowa, Zawiercia, Łaz, Poręby, Sławkowa, Olkusza, Pilicy, Ogrodzieńca, Czeladzi, Będzina, Sosnowca, Wojkowic, Rogoźnika, Sarnowa, Katowic, Mysłowic, Tychów, Bytomia, Chorzowa, Siemianowic Śląskich i innych; możliwość obejrzenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia; możliwość szybkiego przejścia w struktury firmy - nawet po 3-6 miesiącach;

pakiet benefitów PowerJobs (opieka medyczna Luxmed, karta sportowa Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe PZU); paczki świąteczne dla dzieci wszystkich pracowników; zniżki dla pracowników na produkty firmy (do 40%).