Doradca Klienta w salonie optycznym

  • Olkusz
  • Ziko Optyk Z O.o..

Opis stanowiska: Profesjonalna obsługa Klienta, zgodna z przyjętymi standardami firmy Aktywny udział w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania dla Klienta Dobór okularów i opraw okularowych (mile widziany ukończony kurs stylizacji) Udział w akcjach marketingowych i reklamowych Dbałość o estetyczny wygląd salonu oraz ekspozycje towarów Wymagania: Doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługa Klienta (mile widziane doświadczenie w branży optycznej) Min. średnie wykształcenie Łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientami Umiejętność pracy w zespole Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania Pozytywne nastawienie Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym kontakt z Klientem Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu Atrakcyjne wynagrodzenie Atmosfera oparta na współpracy Premia za polecanie przyjaciół Prywatna opieka medyczna Karta sportowa Ubezpieczenie na życie Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności