Microsoft Cloud Technical Specialist

  • Żory
  • Hostersi Sp. Z O.o.
Zakres obowiązków: Wsparcie klientów w planowaniu i doborze rozwiązań biznesowych z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych i hybrydowych Microsoft. Doradztwo dla klientów w doborze rozwiązań i wykorzystania usług chmurowych w biznesie Aktywne prezentowanie usług i doradztwo w procesie sprzedaży Utrzymywanie relacji technologicznych z klientem - transfer wiedzy. Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewniania klientom usług adresujących oczekiwania biznesu Udział w projektach Solution Assessment i migracyjnych Wymagania: Biegła znajomość platformy Microsoft 365 i/lub Microsoft Azure, poparta certyfikatami – warunek konieczny Otwartość na stały rozwój i zdobywanie wiedzy w obszarze chmury Microsoft oraz innych technologiach Doświadczenie w pracy w firmie będącej partnerem Microsoft Silna orientacja i otwartość na potrzeby biznesowe klientów Umiejętność pracy w zespole Samodzielność w realizacji powierzonych zadań Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową Oferujemy: Sprawnie i przyjaźnie przeprowadzony proces rekrutacji oraz feedback Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B - Ty wybierasz Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży Praca hybrydowa, z możliwością ustalenia zakresu pracy zdalnej Miejsce postojowe na dużym firmowym parkingu Współpracę w zespole ekspertów i możliwość rozwoju własnych kompetencji Szkolenia i certyfikacje w obszarze Microsoft Cloud oraz innych technologiach Prywatną opiekę medyczną Dofinansowanie zajęć sportowych Zajęcia doskonalące znajomość języka angielskiego Program poleceń pracowników Udział w akcjach CSR