Kierownik robót elektrycznych i AKPiA

  • Jaworzno
  • Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.a.
Obowiązki: bezpośredni nadzór nad realizacją prac, koordynacja prac brygad realizacyjnych, kompletowanie dostaw oraz nadzór nad terminowością ich realizacji, udział w przygotowywaniu wycen, analiza dokumentacji projektowej i ewentualne nanoszenie drobnych zmian, przygotowywanie raportów z postępu prac, uczestnictwo w naradach koordynacyjnych, odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie prac, kontrola kosztów zgodnie z założonym budżetem. Wymagania: dyspozycyjność, mobilność, prawo jazdy kat. B. wykształcenie wyższe techniczne (np.: Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika), umiejętność czytania schematów elektrycznych, umiejętność przygotowywania harmonogramów, planów prac, dobra znajomość języka angielskiego, znajomość programów pakietu MS Office, uprawnienia energetyczne EG1, ED1. Oferujemy: umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, pomoc we wdrożeniu do pracy, kursy zawodowe, szkolenia techniczne, zdobywanie uprawnień i certyfikatów, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej, pakiet socjalny: dofinansowanie do karty sportowej, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina. Aplikuj za pomocą formularza. Administratorem Twoich danych osobowych są Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. z siedzibą w Katowice 40-615, Waltera-Jankego 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.