Automatyk (praca w biurze, 1 zmiana)

  • Jawor
  • Creative Ideas

Dzień dobry! Poszukujemy: AUTOMATYKA

Legnica okolice
  • 8000 - 12.000 zł brutto
    • praca w biurze, jedna zmiana 7:00 - 15:00

Obowiązki: ● Praca w biurze (nie jest to utrzymanie ruchu) ● Bieżący nadzór nad maszynami i robotami (Fanuc, ABB) ● Projektowanie, programowanie, testowanie i uruchamianie systemów sterowania maszynami, ● Kontrola i naprawa związana z uszkodzeniami elementów sterowania, elektroniki oraz mechaniki, ● Przygotowanie i modyfikacje parku maszynowego, ● Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn produkcyjnych. ● Praca w godzinach 7:00 - 15:00 ● Okazjonalne dyżury przy uruchomieniach, urlopach itp (dodatkowo płatne)

Oczekiwania: ● Samodzielność ● Wykształcenie techniczne kierunkowe (preferowane elektronika, mechanika, mechatronika), ● Doświadczenie w pracy z automatyką przemysłową, ● Praktyczną znajomość systemów sterowania, ● Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej. ● Doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi - mile widziane ● Uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja) - mile widziane

Oferujemy ● Wynagrodzenie 8000 - 10000 zł brutto + premia, ● Praca od 7:00 do 15:00 ● Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego, ● Grupowe ubezpieczenie na życie, ● Prywatna opieka medyczna, ● Karty Multisport i Multikino, ● Bony świąteczne, dopłaty do urlopów Zapraszamy do wysłania cv!